X
تبلیغات
رایتل

دست نوشته های یک راننده اتوبوس

جوابی کوتاه به جوجه فوکولی !!!

به نام یزدان پاک


سلام


چند روز پیش خبری خوندم که البته زیاد بهش فکر نکردم ، ولی دیدم نظر خودمو نگم ایرانی نیستم ، مثل اصطلاحا آقای حامد زمانی !!!!

اول میتونید متن فرمایشات جناب دستمال الدوله  حامد زمانی را  اینجا بخونید  بعدش چندتا قرص ضد تهوع یادتون نره !!!


حالا من با عقل ناقص و بیان قاصرم و از تنها تریبونی که در اختیار دارم میخوام جواب این جوجه فوکولی را بدم .


اولا عزیز جان(هر چند نادانی ولی ایرانی هستی ، پس عزیز جان) مگه چقدر معلومات داری ؟؟ چقدر تونستی با این عقاید کورکورانت کتاب بخونی ؟؟ که البته بهت نمیاد اهل مطالعه باشی !!  چرا که تا تو و امثال تو میتونن با پاچه خواری به درجات عالیه برسن دیگه مطالعه چیه ؟؟ زگهواره تا گور پاچه بخور !!!! همینمون مونده بود تاریخ ایران را تو تفسیر کنی !!! اگه پادشاهی بعد از تسخیر کشوری ، اونجا را نابود نکرد و فقط قانون رایج مملکتشو با انتصاب فرمانداری اجرا کرد و احترام به دین و آئین مردمش گذاشت و نرفت آثار باستانی را مثل شوش از بین ببره و خواست که مردمش آزادانه پیرو خدای یکتا باشند نه از روی اجبار !!اون حاکم بده و یا اصلا نبوده ؟؟؟

پس اگر اینطور باشه ما خیلی از آدمها را قبول داریم که اثری ازشون نیست !! پس اونها هم شخصیتی بزرگ شده ذهن مردمند و اصلا چنین و چنان نبوده اند؟؟؟ 

کدامیک از موضوعات و روزهای مهم تاریخیه ما توی تقویم سازمان ملل ثبت شده که این یکی شده باشه ؟ که صد البته بازم برمیگرده به لیاقت مسئولین و کسانی که شما ازشون حمایت میکنی !!!! بیش از این هم انتظاری نیست .

سعدی و حافظ و مولوی قدر اشعارشون با تمام احترامی که برایشان قائلم و اشعارشون با زندگیم عجین شده اند !! به اندازه ای نیست که بتوانند در خصوص کوروش بسرایند بعد هم اینکه آنچه که پیداست نیاز به باور ندارد ، کوروش هم حقیقتی بوده که بوده و هست ، یکم شیر بخور و ماهی واسه مغزت خوبه ، رشد میکنه .

یادتون نمیاد چون بچه ای !! تا همین چند سال پیش استفاده از خیلی اسامی ممنوع بود و دلیل اینکه اسم کوروش انتخاب نشده نفوذ دین اسلام بوده و شیوع اون در ایران و علاقه ی شدیدی که ایرانیان به ائمه ی اطهار داشتند ، شما با این طرز فکرت این اسامی را هم زیر سئوال بردی . و پدر بزرگهای ما هم سنشون نهایتا 100 سال بوده نه 1400 سال 

امپراطوری هائی مثل روم و عثمانی که شما موافقید و حامیه اونهائی !! چون در دل مردم نبودند و با توسل به زور حکومت میکردند نیاز داشتند که قدرت و شوکتشان را با ساخت بناهائی به رخ بکشند ولی شوکت کوروش همین بس که بیش از چند قرن کوروش و فرزندانش به خواست همین مردم بر ایران زمین حکومت کردند و آثارشان هم شهرهائی مثل بیشابور ، پاسارگاد ، پرسپولیس و ... 

بزرگیه امپراتوری به خونهای ریخته شده نیست ، اشتباه نگیر ، برو تاریخ بخون ، من کمترین برای افزایش معلومات خودم همین کار را کرده ام بد نیست شما هم اینطور باشی و در ضمن علت اینهمه ناراحتیه شما از اقتدار 2500 سال و اندی پیش کوروش چیست ؟؟ دلواپسه چی هستی ؟؟؟

خوب که چی ؟ وقتی معبدی را اشتباها به نام مادر یکی از انبیا اونم بخاطر عقاید مردم چند صد سال قبل و بدون اطلاع نامگذاری و بعد از کشف آثار مربوطه به نام صاحب اصلیش برمیگردونن کجاش درد آوره ؟؟؟ استامینوفن بخور داداش 

منشور کوروش بزرگترین سند تاریخی که دلالت بر عظمت فکری و تاریخی این فرد داره را جهانیان قبول دارند ، از خداوند منان برای شما باوری صحیح مسئلت دارم !! اللهم اشف کل مریض 

اونوقت اونقدر الواح مختلف کشف شده که بعید میدونم 10% اونها هم ترجمه شده باشه ،،، راستی ریاضی هم بخون البته زیاد هم امیدی بهت نیست .

در مورد برخی مطالبت هم نیاز به پاسخ نمیبینم چون جوابتو یه بچه کلاس اول هم میتونه بده !!!

اما اینو باهات هم قولم که یک ایرانی میتونه ایرانیه مسلمان باشه ، اما ظاهرا تو نمیخوای ایرانی و مسلمان باشی ، چون در دین اسلام رفتاری مشابه رفتارهای تو و هم نظرانت قبیح و ناپسند شناخته شده ، کمی هم قران بخوان .


تا بعد ...

کوروش پادشاهی بزرگ و پیامبر دانائی بوده است .


نظرات (5)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
لایک

من اطلاعاتی از کوروش بزرگ دارم که نمیذاره عشق کوروش کبیر از قلب ایرانیم خارج بشه

من از همون اول هم از حامد زمانی بدم میومد

کوروش کبیر میگه:سخن بموقع بگو زیرا بسا تکلم بهتر از خاموشی و بسا خاموشی بهتر از تکلم است

اما مث این که نمیتونه اصن حرف بزنهباران باش وببار ونپرس کاسه های خالی لز آن کیست!!!!!!!!!!"کوروش کبیر"
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 22:01
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
ندا خانم ایرانی !!!!
هموطن خوش باشی و شادمان
نوشته: مجنون از [ ایالات متحده آمریکا ] http://zahralove2060.blogfa.com/
بـــــهش گفتـــــم:

داد بزن بگو "دوستت دارم"

تا همــــه دنـــــیا بدونن دوســــتم داری..

در گــــــوشـــم گــــفت:

"دوســــتت دارم"

پـــرسیدم چرا در گوشـــم گفتـــی؟

گــــفت:

چون....

**"تـــــو همــــه دنیـــــــای منــــی" ** [گل]آپـــــــــــم
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 13:25
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام زیبا بود چشم حتما میام
نوشته: ایوب از [ ایران ]
یکی از مشکلات جامعه ما اینه که اکثر مردم بدون مطالعه راجع به چیزای مختلف نظر میدن،بدتر از اون اینه که یه فرد مثلا معروف یه همچین جیزی میگه،بقیه هم چون این گفته تکرارش میکنن
دیگه کل دنیا از عظمت هخامنشی و کوروش کبیر خبر داره
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 08:38
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
درسته همه ی دنیا بجز بعضی ها !!!!
نوشته: غلامحسین از [ آلمان ]
احسنت آقای کمانگیر دست مریزاد به این متن شما متاسفانه این تضاد وپارادکس تاریخی که ریشه در تاریخ 1400 ساله ورود اسلام به این سرزمین دارد گریبانگیر این ملت بوده و خواهد بود برخی ملی گراها بنوعی افراطی از اسلام بد گویی میکنند و در طرف مقابل نیز تاریخ قبل از اسلام را که اتفاقا درخشان ترین برهه حیات این سرزمین را در بر میگیرد را تخطئه می‌کنند
یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 14:30
امتیاز: 0 0
نوشته: مریم ر از [ ایران ]
واقعا این حامد زمانی

یک پاچه خواره

دو تا شعر ضد آمریکایی خونده ، فکر میکنه خیلی آدم بزرگی هست!!!!
یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 13:26
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
برزگ شدن این قبیلذ آدمها دست خود ملته !! از ماست که بر ماست !! هرکی میکروفون دست گرفت میشه خواننده و یا هر کسی شبهای محرم صدائی داشت بجای نوحه خون میشه سیاستمدار و امر و نهی میکنه .
z174d6b9265z23qa29yf21dl.html بیشتر بخوانید:http://www.traffiset.ir/mypages/url/