X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دست نوشته های یک راننده اتوبوس

#قانون #سامانه-سپهتن

به نام یزدان پاک 


با سلام


بحثی که بین رانندگان به عنوان شکایت ،  این روزها بسیارمطرح میشود نصب سامانه سپهتن و رعایت دقیق برخی موارد در رانندگی است .

اما در این خصوص نظر بنده مثبت است چراکه رعایت قوانین در هر شرایطی باعث سلامت جامعه و متعاقب آن سلامت فردی خواهد شد .

حال چرا برخی و یا بهتر بگویم بیشتر رانندگان با این مورد و یا موارد مشابه مشکل دارند ، ریشه در ساختار ناصحیح خرده مالکان در بخش حمل و نقل است ، مالک خودرو بدلیل صرفه جویی در بخش هزینه سعی در بکار گیری تعداد کمتر رانندگان دارد ، مسلما در این شرایط رانندگانی مشغول بکار خواهند شد که با شرایط مالک مورد نظر سازگار بوده و به قول معروف دم نزنند .

از طرفی سیستمی که چنین قوانینی را تصویب و نهادی که مسئول اجراست ، بخش میانی را به امان خدا رها کرده و نقطه ی انتهایی بخش حمل و نقل ، که راننده میباشد را نشانه رفته . در صورتیکه مثلا برای اجر ای صحیح قوانین باید پلکانی و دقیق برنامه ریزی شود . چرا باید اتوبوس و یا کامیونی با بیش از 8 ساعت مسیر با یک راننده از مبدا حرکت کند؟ چرا برنامه ریزی نشده قبل از حرکت هر دو راننده ملزم به ثبت مشخصات در سامانه باشند؟ و ده ها چرای دیگر که همگی باعث رشد و تعالی در بخش حمل و نقل و ایجاد اشتغال و از همه مهمتر پایین آوردن تعداد حوادث خواهد شد .

به نظر بنده سیستم و یا سامانه ی سپهتن علیرغم ایراداتی که به آن وارد است بسیار کارآمد است و توانایی بهینه سازی ساختار حمل و نقل را داراست .

نظرات (3)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام ، من با نظر شما کاملا موافق هستم . با توجه به اینکه هر روزه شاهد تصادفات بسیاری از رانندگان سنگین هستیم که متاسفانه خیلی از آنها موجب فوت هموطنانمان میشوند، و اکثرا نیز بدلیل خستگی راننده می باشد، چرا باید بدلیل سودجویی بعضی افراد این اتفاقات بیافتد؟ و منهم فکر میکنم با این سامانه حداقل میزان رانندگی هر راننده نظاممند میشود. ضمن اینکه اینگونه قوانین (حد رانندگی هر فرد در هر روز) در بسیاری از کشورهای پیرفته دنیا نیز وجود دارد.
ممنون از پست شما
شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 20:31
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام از توجه و دقت نظر شما سپاسگزارم .
خود زنیِ کلاس بالا

http://veryveryinteresting.com/?p=113

ready up و منتظر حضور سبزتان.
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ساعت 12:19
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ممنون از اطلاعات هواپیمایی آقا جان هنوز و حالا حالاها میتونی واسه ما ژست بگیری
متاسفانه تجربه ی کاری من بهم نشون داده خیلی به ندرت آدم رو در محیط کار به عنوان انسان نگاه می کنند.
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ساعت 12:16
امتیاز: 0 0
پاسخ:
مهم اینه که لااقل خودمون خودمونو انسان حساب و مثل انسانها رفتار کنیم
z174d6b9265z23qa29yf21dl.html بیشتر بخوانید:http://www.traffiset.ir/mypages/url/