X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دست نوشته های یک راننده اتوبوس

آقای وزیر !!!!

به نام یزدان پاک


سلام


هفت شهر عشق را عطار گشت 

ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم


سالها بود که با اشتیاق و پشت کاری عجیب دنبال اهدافی بودم که به نظرم برای آیندگان و میراث خوران شغل رانندگی اونم بین شهریش مفید خواهد شد ! اما حاصل کار چه بود ؟

مکاتبه و ارسال ایمیل های متعدد برای وزارتخانه های مرتبط ، اداره جات مختلف و  انجمن های صنفی ، و پیگیری های مدام و البته بدون حصول نتیجه ای ، میگن هر چه فکرشو بکنی به سرت میاد !! همیشه از اینکه راننده ای به سنین میانسالی برسه ، و دچار آفت های شغلی بشه ! 

کارگری که کارش بالا رفتن از داربسته ، اگه براستی، روزی بیفته و بعد از درمان(البته اگر زنده بمونه) دیگه قادر به بالا رفتن از داربست نباشه و شغل دیگه ای هم نداشته باشه و جوان هم نباشه !!!! تکلیف خودش به جهنم ؛ خونوادش چه میشه ؟؟؟

 حالا اگر راننده ای به طرق مختلف ، دیگه توان کار با ماشین های سنگین را نداشته باشه ، هنری هم نداره که اگر داشت ، مطمئنا راننده نمیشد !! از کجا بیاره بخوره تا نمیره ؟؟؟

لابد جواب خواهم شنید که باید عاقبت اندیش و ووو چه و چه ، اگه دزد نبوده باشه و به حقش که چندرغازی بیش نبوده قانع بوده و نتیجه ی زندگیش نداری بوده چه باید بکنه ؟؟

اما آقای وزیر همه بهم گفتند و من آب در هاون کوبیدم ، دکتر جون (محمود الدوله) فرمودند رانندگی از کارهای مفرحه و سختی کاری که حقمون بود را به راحتیه کشیدن قلم ، توسط کودکی نادان بر ، برگی تاریخی حذفش کرد !!! محمود خان تو که در عرصه های مختلف سرآمدی ، اینو بدون همیشه بیادتیم خیلی ها برعکس دعاگوتن !!! نمیری که مردن برات کمه !!!

آقای وزیر کار و تعاون اجتماعی ، شما که تا اسمی از کارگران میاد اشک توی چشمات حلقه میزنه البته شاید به این دلیل باشه که خودتو با وزرای محمود خان میلیاردرالدوله مقایسه میکنی !!!! برای شما هم نامه و ایمیلی فرستادم دستور پیگیری داده بودی ، چند باری هم زنگ زدن ، کمی تهدید ، کمی توزین منه بی همراه و آخرشم رفتم به زباله د ان تاریخ !! 

به راستی چرا ؟؟؟ یعنی این مسئولین که دم از مسلمانی که فکر کنم تنها مورثیه اون سلمان باشه !!! میزنن ، چرا آنی و یا کمتر از آنی خودشونو جای قعر نشینان جامعه نمیزارن تا بفهمن مسلمانی که هیچ ، اینجا گرسنگی و درد نان ، ایمانها داده به باد !!

نگین که فلان کس و بهمان کس رفتند برای اسلام شهید شدند ، که نتیجه شهادت اونها رشادت شماهای امروزیه ، پس اونها شاید نمیدونستن میراث خورانی چون ضحاک دارند .

آقای وزیر هر وقت خلبانی تعداد پروازهایش به حد نصاب برسه یا بعلت بیماری خانه نشین بشه و یا توان پرواز نداشته باشه باهاش چکار میکنید ؟؟؟ ما به یک دهمش راضی هستیم ، وزیر جون قربونم برید!!! که درده  سیاسی شده دردتون ، غم صندلی شده ، کابوستون ، ترس از خونه نشینی شده سایه عزرائیل بالای سرتون !!! تا اسمی از کاندیداتوری میاد صبح اول وقت زنبیلتون اول صفه که مبادا یه کار بلدی جای شما را بگیره ؛میشه بفرمائید ، این توبره ی ملا نصرالدین ، کی میخواد پر بشه ، دکل و نفتکش و پول 8 سال نفت و معادن و ذخایر زیر و روی زمین و ... بستون نیست ، بابا کمی هم بزارید برسه به دست اهالیه جهنم !!! بهشتیان !! مروتتون کجاست ؟؟؟

شرکتی که براش جوونیمونو گذاشتیم تا اون بشه همسفر امروزی ، تا از هیچی بشه مایه دار ، بجای  رنو اونم 2 درش حالا لکسوس سوار بشه ، حسینی که الان شدی حاج حسین پرواس ، میتونی بخوری و اطرافیانت و نبینی ، اینها ،،محمود حاتمی ، حسین کشانی ،سیامک سهیلیان ها ، و...همونهائی هستند که روزی برای حفظ آبروت ازشون خواهش میکردی و ریش گرو میگذاشتی ، اونها رفتند و مردند و تنها مغلطه ی زبون بعضیا شد یه دزد کمتر !!!د لامذهب اگه دزدی کرده بودن الان اونا هم چندتا مان داشتند نه بخاطر درامدش بلکه برای احترامی که بعد از فروش هر دستگاه بهشون میزاری !!! آره یکی یکی دارن کهنه سربازهات میمیرن و تو هم به روی خودت نیار .

یعنی ما حق نداریم بخاطر مشکلات و معضلاتی که باهاشون دست به گریبانیم و حل نمیشن بریم توی کوه !!!!


تا بعد...

اگه بعدی باشه !!!

نظرات (5)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نوشته: غلامحسین از [ ایران ]
وصعیت حاکم بر کشور بیش از هر زمان دیگر به نظام طبقاتی اواخر ساسانیان شباهت دارد که به تلنگر عده ای قلیل ولیکن مومن و با انگیزه سواران عرب فروپاشید و حال آنها که به ثروت اندوزی و چپاول دیگران مشغول هستند فعلا خوش باشند
چهارشنبه 10 شهریور 1395 ساعت 12:55
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
گل گفتی جناب خوشنویس !!!
انشالله که برقرار باشید کمتر از شما مطلع مشویم اخوی
نوشته: ایوب از [ آلمان ]
سلام
الان که همه سعی میکنن از جیب دیگران پولدار بشن،دزدی مد شده...
شنبه 6 شهریور 1395 ساعت 16:32
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سال هاس میخوانمت و باهات هم دردی میکنم هرچند ارتباطی شغلی با هم نداشته باشیم
جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 21:39
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام از دیدن دوباره و خوندن نظرتون واقعا خوشحال شدم .
سپاس
سلام
جناب کمانگیر اینایی که ازشون نام بردید از جنس ما نیستند یعنی یک روز بودند اما به محض اینکه به قدرت و ثروت رسیدند ولی نعمتان خودشونو فراموش کردند و الان به جز پر کردن جیبهای گشادشون به چیز دیگه ای فکر نمی کنند، اشتهاشون هم که ماشاءالله سیری ناپذیره!
تا حالا ندیدم حکومتی اینقدر با مردمش بیگانه باشه.
جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 11:52
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
هرگز ندیدم کاخی ، که در اطرافش کوخی نباشد !!!
ای بابا
دیگه فساد همه شغل ها و ارگان ها را گرفته!!
ما رو بگو می خواستیم برای فرار از بیکاری بریم پایه یک بگیریم
الان یکی از آشنا ها از اول عید تا الان بهش بار ندادن میگه مافیایی شده !!!
بنده خدا ماشین سنگین داره ولی بیکاره!! با چند تا بچه و نوه!
پنج‌شنبه 4 شهریور 1395 ساعت 17:39
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
شاهد از راه رسید
چی بگم والله ،همینطوره که میفرمائید.
z174d6b9265z23qa29yf21dl.html بیشتر بخوانید:http://www.traffiset.ir/mypages/url/