X
تبلیغات
زولا

دست نوشته های یک راننده اتوبوس

اسرار ازل را نه تو دانی و نه تو دانی و نه من !!

به نام یزدان پاک 


سلام


ضمن احترام به تمام اقشار و زحمت کشان این مرز و بوم ، طرف صحبت و یادداشت من شخص مختلسین هستند .


اینکه در هر دولت و مجلسی و محکمه ای هستند افرادی که خلاف قانون عمل میکنند و باعث تخریب همفکران و همراهان خود میشوند ، امری همیشگی در کشور هاو جوامع بشری بودده و هست و خواهد بود ، فقط یه سئوال ، چرا قوه قضائیه و این دوربین بدستان ، لطف نمیکنند از آرشیو خاطراتشون ، این خورده پولهای دوره ی احمدی نژاد را هم پیگیری کنند تا شاید مملکت به نوائی برسه !! چرا اون مسائل بزرگ مالی مسکوت مونده و دنبال سوزن در انبار کاه میگردیم . البته معترفم و عقیده دارم مورد اخیر باید به جد پیگیر ی و تضییع کنندگان اموال مردم به اشد مجازاتشون برسن تا این مقوله با برخورد صحیح دیگه تکرار نشه .


اما کم نیست نقا ط مثبت و کارهای انجام شده در این دولت که همه اش با صبر مردم و نتیجه تلاش شبانه روزیه دولتمردان صورت گرفته ، همین که قیمت اجناس در این 3 ساله تقریبا ثابت مونده و یا به نسبت تورم ، گرانتر شده و یا در قسمتهائی هم تورم کلا ، مهار و دلال و دلال بازی متوقف شده !! امنیت اجتماعی به شدت بالا رفته ، با انجام برجام سیل توریست ها به ایران سرازیر شده، اینها مشتی از خروار کارهای صورت گرفته توسط دولته .

در صد سودهای بانکی کاهش داشته و البته اعلام شده که تداوم خواهد داشت ، رشوه و رشوه خواری بشدت کم شده و در هرجا هم صورت میگیرد ، بشدت برخورد میشود ( در ارکان دولتی)  .

مسکن گران که نشده ارزان هم شده البته نسبت به سال 92 ، خیلی ا مخصوصا صدا و سیمای میلی معتقدن ، اسم این اتفاق رکود هستش که من موافق نیستم ، چون تولید کنندگان مسکن هم باید به سودی متعارف قانع بشوند تا رونق در بخش مسکن هم رایج شود و تنها نمیشود با کمک دولت این مهم را خواهان بود .

صد البته ساخت و سازهای بی رویه و بدون هدف و ثمر مسکن در دولت گذشته و البته ازدیاد بیش از تقاضای واقعیه مسکن در کشور، خود یکی دیگر از معضلات این بخش است و همچنین پیش فروش واحدهای مسکن مهر که در اکثر شهرها غیرقابل استفاد ه مانده اند(به دلیل نبود زیر ساختها و امکانات کافی در شهرکهای احداث شده و عدم مرغوبیت حداقلی در ساخت و سازها) و خالی شدن دست همون اقشاری که اصطلاحا کم  درامد هستند ، و انصرافهای بیش از حد و بلوکه شدن حداقل سرمایه های مردم و به صفر رسیدن توان خریدشون متعاقب علل فوق در قشر متقاضیه واقعیه خرید !!!

این دولت هم برگرفته از ارای اکثریت همین مردم تشکیل شده ولی چون با اهداف سران قدرت همسو نبود بیکباره به دولتی مردمی و مخالف اوندسته از صاحبان زور تبدیل شد و شاهد تخریبهای پی در پی دولت توسط همون زورمندان هستیم .

البته امیدوارم که همانطوریکه تا به امروز دولت خواسته و توانسته د ر راه برداشتن موانع پیش پای مردم موفق باشه تا پایان این 4 سال هم با موفقیتهای ملموس بیشتری اسباب بقای دولت را برای 4 سال بعدی فراهم و با رای اکثریتی مردم در جهت حفظ ارمانهای واقعیه مردمی گام برداره .

همچنین قوه قضائیه ، با عزمی جدید و جدی در صدد محاکمه ی سران قدرت و مختلسان ، حال متعلق به هر جناح و گروه و دولتی ، حتی متعلق به جناح خودشان !!! آسایش فکری و امنیت سرمایه گذاری را در جهت ایجاد بستری آرام در سرمایه گذاری های خارجی بر اید و با تکرار مسائل گذشته چوب لای چرخ دولت نکند و مانعی برای پیشرفتهای هدف گذاری شده نباشد ، و بجای پرداختن به دلایل مرگ امثال مهرداد اولادی و یا عمومی کردن دستگیریه چند هنر مند به فکر اصل ماجراهای پیش آمده و مسببین آوارگی و تیره روزیه مردم باشد ، و دست از تبلیغات بیهوده بردارد، که مردم بینا و فهیم هستند .

و در این بین نقش صداوسیما از همه بیشتر دیده خواهد شد و با سعی در جذب مخاطب و راستی انگاری بجای دروغ پردازی ها و انحراف افکار عمومی و دامن زدن به قهر سیاسی مردم باعث تشویش افکار عمومی نشود .

امید است با اتحاد و همدلی و همراهیه دولت مردان شاهد رشد و سرافرازیه ایران و ایرانی باشیم .


تا بعد... 

نظرات (4)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر خاصی ندارم.

رژیم غذایی موبایلی
http://www.pocket-encyclopedia.com/?p=1577
ready up و منتظر حضور سبزتان
شنبه 1 خرداد 1395 ساعت 10:01
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام حتما از مطالبتون استفاده میکنم .
نوشته: غلامحسین از [ ایران ]
با سلام از عملکرد ناقص و جهت دار صدا و سیما در مسایل سیاسی بگیرید تا محتوای برنامه ها و مثلآ سریالهای تلویزیونی کسل کننده هیچ نقطه مثبتی یافت نمی‌شود برای همین اینجانب اصلا شبکه‌های تلویزیونی را مشاهده نمیکنم
پنج‌شنبه 30 اردیبهشت 1395 ساعت 21:51
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام اخوی غلامحسین
رسیدنتون بخیر ، ارادتمندم
این صدا و سیمای میلی داستانها داره و با آمدن این یکی رئیس فکر کنم بدتر از بد هم بشه مخصوصا که اژه ای شد ناظر از طرف قوه قضائیه !!!
نوشته: ایوب از [ ایران ]
سلام
واقعا نمیدونم یه عده با تخریب ذهن مردم چه سودی می برن،ولی امیدوارم با اینهمه فشار،دولت از سد مشکلات عبور کنه و به همه نشون بده که اون یه عده اشتباه می کردند
یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 ساعت 08:55
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلاممنم امیدوارم آنچه که باید ، بشه !!!
نوشته: Birsan از [ ایران ]
سلام
پستها طولانی شده و ما کم حوصله! چه کنیم؟؟
شنبه 25 اردیبهشت 1395 ساعت 00:35
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام از یه مینیمال نویس همین انتظار هم هست !!!
z174d6b9265z23qa29yf21dl.html بیشتر بخوانید:http://www.traffiset.ir/mypages/url/