X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دست نوشته های یک راننده اتوبوس

انتخابات 7 اسفند

به نام یزدان پاک


سلام


دیروز را میتوان یکی از معدود روزهای این 37 سال گذشته خواند چرا که دکتر روحانی و تیم حرفه ایه ایشان ، ضمن برخورداری از حمایت مردمی ، با برنامه ، عمل کرده و انتخاباتی پر شور و کم حاشیه را برگزار کردند .


علی رغم اینکه ، هیچ کدام از شبکه های اجتماعی قطع نشد ، مثل انتخاباتهای قبلی ، که معمولا دستپاچگیه مسئولان و تخلفات خود مسئولان باعث اختشاشاتی در شعب و شهرستانها میشد ، اینبار کمتر شاهد چنین حرکاتی بودیم و اگر هم جائی سر و صدائی بود ، طرف که به خیال خودش قافیه را باخته بود ، با بر هم زدن اوضاع ، سعی در ابطال و یا  تخلفات تکراریه گذشته داشتند ، که با درایت مسئولین وزارت کشور حل و فصل شد .

با اینکه در این دوره با قوانین جدیدی آشنا شدیم که حتما در انتخاباتهای بعدی منتظر اجرای آنها مثل همین انتخابات خواهیم بود ، مثلا یکی از نکات بارز قوانین جدید الظهور ، هیچکاره بودن وزارت کشور و عملا بی اختیار کردن این نهاد اجرائی بود ، ولی درایت دکتر روحانی و جناب رحمانیه فضلی ، این محبت دوستان را هم به خیمه ی ندیده ها (مثل رد صلاحیتهای گسترده) فرستاد .


تنها چیزی که بدلم مونده اونم اینه که یه عده ای حتما رای نمیارن و اگر هم بیارن با زور اتوبوس اجاره کردن و پر شدن پارکینگ حرم امام خمینی(ره) از اتومبیلهای قمی و سوئ استفاده از ناآگاهیه بعضی از شهروندان در هنگام نوشتن و امثالهم صاحب 4 خط رای شدند ، اونوقت معنیه حق الناس دقیقا چیه تا من هم مثل بقیه بفهمم .


دکتر روحانی شما و هم نظرانتان انقلابی  فرهنگی،، داشتین،، توی 7 اسفند 94 ، برد و باخت حقیقی اینجا معلوم شد که کشور در یک فضای غیر امنیتی و باز، مردم توانستند رای خودشونو با آرامش به صندوقهائی برزیند که خودشون مسئولش بودند ، برد یعنی این !! یعنی صدا و سیما با دستپاچگی سانسورت کنه و امروز بگه بخاطر این بوده که کاندید بودی !!! 

اما دوره های قبلی اینطور نبوده !!!!

خیلیا هنوز نیامده بودند و آخرای وقت وقتی شور و هیجان مردم و دولتشونو دیدن اومدن ، خیلی بازم نیامدن ، صرف نظر از اینکه نظرشون چی بود ولی محترم شمردیشون و دستشونو بوسیدی ولی رسانه ی میلی تا کنون صحبتتو پخش نکرد ، مردم ایران دموکراسی میخواستند که بهش رسیدن و امیدوارم بشه حفظش کرد .

مردم ایران میخواستند وقتی مسئولین درجه ی اولشون سخنرانی میکنن ، مدام دنبال ساختن دشمنان فرضی نباشند و یا دشمن تراشی نکنند ، که شما و هیات دولت و آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر علی لاریجانی همین کار را کردین ، مردم ایران ملتی ، فرهیخته و مهربان و صلح پرورند و دشمنی و دشمن تراشی در تاریخ ایران جائی نداره .


بهر حال امیدوارم بعد از این همه سعی ، مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی ، مجالسی برخواسته از میل حقیقه مردم باشند و اهدافشان از این به بعد رشد همه جانبه ی جامعه ی ایرانی باشه .


تا بعد...

Image result for ‫عکس از انتخابات پر شور 7اسفند‬‎

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
آقا اومدیم فقط یه عرض ادب کنیم و بریم تا یهو زبونم لال بهم نگید خ.خ.!
(خ.خ.=خواننده ی خاموش)
شنبه 8 اسفند 1394 ساعت 17:08
امتیاز: 0 0
پاسخ:
کوچکم بزرگوار نوشته های منه کمترین قابل نظرات اساتیدی همچون شما نیستند و حد و اندازه ی خودمو بلدم بزرگوار !!!!!!!
z174d6b9265z23qa29yf21dl.html بیشتر بخوانید:http://www.traffiset.ir/mypages/url/