X
تبلیغات
رایتل

دست نوشته های یک راننده اتوبوس

پیگیری یک نامه

به نام یزدان پاک


سلام


مدتی بوداز ایمیلی که برای وزارت کار و رفاه اجتماعی فرستاده بودم خبری نبود ، بهتره از اینجا شروع کنم که مشکلات رانندگان را برای اولین بار توی همین وبلاگ و طی پستهای مختلف عنوان کرده بودم و هیچ پاسخی نگرفته بودم .

حتی با هر راننده ای که هم صحبت میشدم به هر طریقی که بود میخواستم حرفمو انتقال بدم و نظرشونو بدونم ، حتی توی کانال تلگرامی هم که دارم به طرح و درخواست بحث در این خصوص پرداخته بودم و طبق معمول بی جواب مونده بود .

تا اینکه یکی از خوانندگان اتفاقیه وبلاگ ، خبرنگار از کار درآمد(خوشبختانه) و درخواست اون متن را که شما هم خواندید داد و بعد از مدتی چاپ شد.

حالا به اون دلیل یا به هر دلیل دیگه !! دو، سه روزی بعد از چاپ مطلب توی روزنامه ، یه تلفن 4 رقمی با من تماس گرفت و اسم صحیحمو پرسید و قطع شد، 2 روز بعد مجددا با تلفن 4 رقمی  تماسی گرفته شد و بازم اسممو پرسیدند و استان محل سکونتمو جویا شدند و بازم قطع شد .

بازم 2 روز بعدش با همون چهار رقمیه تماس گرفتند و کمی توضیحات خواستند و منم ، با کمی مکث و جمع و جور کردن خواسته هام ، گفتم که خواهان اینم که مثل سایر کارگران تحت پوشش اداره کار با ما هم برخورد بشه و ما هم استخدام شرکتی بشیم که توش مشغولیم و خلاصه از مرخصی و طول درمان و اضافه کاری و تعطیل کاری و دور کاری و عیدی و پاداش و حق مسکن و عائله مندی و ... چه و چه ما هم برخوردار باشیم ، تا  هم به نوعی زیر چتر حمایتیه اداره ی کار باشیم و هم از حقوق و مزایای مربوطه بهره مند باشیم ، که از اون طرف تلفن پرسیدند چرا نرفتی شکایت کنی ؟؟ منم در جواب گفتم که چون خودم از طرفداران دولت آقای روحانی و موافق اصولش هستم خواستم به نوعی با جوی سالم و با تعامل وزیر محترم کار سر و سامان بگیره ، که بازم از اون طرف تلفن گفته شد : این مسئله ی شما بو داره !!!

گفتم بوی چی میده که گفتند بازم تماس میگیریم !!

دوباره 2 روز بعدش اون چهار رقمیه زنگ زد و گفت از کدام استان بودی ؟؟ یعنی کجا ساکنی و کجا کار میکنی که گفتم من اصفهان هستم و دوباره قطع شد .

جالب اینکه هر بار حدود ساعت2 و تماما روزهائی تماس میگرفتند که من سر کار بودم و خوشبختانه پشت فرمان نبودم . تا 2 روز پیش که توی اتوبان تهران به قم بازم اون 4 رقمیه زنگ زد  گوشیو دادم به مهماندار اتوبوس گفتم بگو پشت فرمانه و نمیتونه صحبت کنه ! که انگاری اون طرف خط از قوانین راهور مطلع نیست با چندبار تکرار سئوال مهماندار مجبور شد که ، گوشیو بده دستم و دوباره این سئوال ولی جمعی پرسیده شد ، شما و همکارانت کدام استان مشغولین ؟؟؟ منم دوباره همون جواب قبلی !!!


یکی از مسافران که نمیدونم چکاره بود ولی در خلال صحبتهای منو و مهماندار کمی از موضوع مطلع شده بود گفت : اگر بازم تماس گرفتند بگو که من قصد خاصی ندارم و با فتنه ی 88 هم ارتباطی ندارم و اصولا اون ماجرا را نفی و محکوم میکنم و همواره حامی و مطیع ولایت فقیهم و خواسته ام جنبه ی سیاسی نداره !! گفتم آخه منو چه به فتنه و این داستانها که گفت همین که گفتم .


 در هر صورت ضمن اقرار و توضیح واضحات فوق ! گفتم این داستان را برای شما هم تعریف کنم تا بدونید کار و ادامش به کجا رسیده و حتما از حصول نتیجه شما را هم با خبر خواهم کرد و انشالله خبرهای خوشی برای رانندگان بین شهری  داشته باشم.


تا بعد ...

نظرات (3)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نوشته: مریم ر از [ ایران ]
سلام

جالب بوده، چرا این همه تماس گرفتن و قطع کردن !!! عجیبه !!!

شما که در خواست معقولی دارید چه ربطی به سیاست داره!!!، به نظرم دوباره به اداره کار نامه بنویسید و درخواستتون مطرح کنید.
شنبه 19 دی 1394 ساعت 09:44
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
انشالله توی همین فکر هستم
نوشته: ایوب از [ ایران ]
انشالله که به خاطر یه موضوع نسبتا ساده مشکلی واستون به وجود نیارن
جمعه 18 دی 1394 ساعت 19:29
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام نه انشالله خوشبینم
سلام سلام
کلهم پیگیری خوب است
منتظر نتایج خوب خوب هم هستیم
نگران هم نباشید به نظر من تکرار سوالات، چندان مشکوک نیست.
جمعه 18 دی 1394 ساعت 19:27
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
خودمم همینطور
z174d6b9265z23qa29yf21dl.html بیشتر بخوانید:http://www.traffiset.ir/mypages/url/